top of page

Raty

W naszej firmie mają Państwo możliwość skorzystania z atrakcyjnego systemu ratalnego. Kredyt możemy udzielić na wszystkie usługi w warsztacie. Zapewniamy minimum formalności oraz decyzję w 10minut. W większości przypadków do skorzystania z oferty kredytowej wymagany jest jedynie dowód osobisty.


Decydując się na montaż instalacji gazowej mogą Państwo skorzystać z atrakcyjnie oprocentowanego kredytu konsumpcyjnego. Przy odpowiednio dobranym harmonogramie spłat, oszczędności wynikające z jazdy na gazie pozwolą na nieodczuwalne dla domowego budżetu płacenie rat. Minimum formalności jakie trzeba spełnić by uzyskać kredyt sprawiają, że wystarczy tylko się zdecydować na montaż instalacji gazowej i bez ponoszenia dużych kosztów możemy zacząć oszczędzać..

Kto może kupować na raty?

O kredyt ratalny w Santander Consumer Banku może ubiegać się osoba, która legitymuje się:

  • ważnym dokumentem tożsamości

oraz przedstawi (w nielicznych przypadkach):

  • zaświadczenie o źródle i wysokości dochodów

KUPUJĄCY zobowiązany jest przedstawić osobie sporządzającej Umowę o kredyt wszystkie wymagane przez Santander Consumer Bank informacje dotyczące źródeł i wysokości osiąganych dochodów oraz posiadanych zobowiązaniach finansowych. Na żądanie powyższe informacje powinny być dostarczone w formie pisemnej w postaci oryginału, potwierdzonej kopii lub w innej formie akceptowanej przez Santander Consumer Bank (wg poniższych przykładów).


Umowa o pracę

Emerytura / renta

Działalność gospodarcza

Gospodarstwo rolne

Inne

bottom of page